Kada palanku kirpti plaukus?

Kada palanku kirpti plaukus yra labai dažnai girdimas klausimas. Nors daugumai tai gali atrodyti kvaila ir labai keista, bet Kalpesh Shah , „MyPandit“ įkūrėjas ir generalinis direktorius, aiškina, kad norint apsikirpti, reikia remtis mėnulio fazėmis. Tariamai jų atliktas mėnulio fazių ir plaukų sveikatos tyrimas rodo, kad geriausias laikas plaukų kirpimui yra pilnatis, nes manoma, kad tai yra energijos kupinas metas.

Plaukai yra mūsų energija. Kai kuriose šalyse senos tradicijos prieštarauja plaukų kirpimui moterims. Manoma, kad plaukai tai energija, kuri gali padėti pritraukti sėkmę, o moterys turinčios trumpus plaukus mažiau laimingos ir labiau linkusios į depresiją. Šios mintys nėra patvirtintos moksliškai.

Kada siūloma kirpti plaukus?

Remiantis india.com straipsniu, kirpimas – tai praktiškas būdas iš organizmo pašalinti atliekas ar neigiamą energiją, kurią galima papildyti teigiama gamtos energija. Jie aptaria keletą svarbių dienų, susijusių su Vedų astrologija ir mėnulio fazėmis ir kada siūloma nusikirpti plaukus.

Jei ieškote greitesnio plaukų augimo kartu su tvirtomis šaknimis, juos reikia kirpti augančio pusmėnulio metu (paskutines septynias pilnaties ciklo dienas), bet jei norite stiprių ir lėto augimo šaknų, tada plaukai turi būti kirpti. sumažinti mažėjantį židinį (paskutines penkias jaunaties ciklo dienas). Tačiau kai kuriomis dienomis, pavyzdžiui, jaunaties dieną, 9, 15 ir 23 mėnulio dieną, griežtai nepatartina kirpti plaukų. Be to, plaukų kirpimui reikėtų vengti visų užtemimo dienų.

Kalbant apie zodiako ženklus, svarbu mėnulio padėtis ir plaukų kirpimas; reikėtų vengti kirpti plaukus, kai Mėnulis yra Avino ženkle, nes tai mažina imunitetą ir padidina ligų tikimybę. Jei norite sumažinti plaukų slinkimą ir slinkimą, geriausias kirpimo laikotarpis bus tada, kai mėnulis yra Jaučio, Ožiaragio ar Mergelės ženkle. Kad plaukai būtų garbanotesni, geriausia juos formuoti mėnulio fazėje Dvynių ženkle. Be to, tai gali būti laikomas palankiu laiku pasidaryti šukuoseną iš avilio, kai mėnulis yra Dvynių ar Svarstyklių ženkle.

Jei ieškote trumpalaikių eksperimentų, o ne nuolatinių savybių, tinkamas laikas, kai mėnulis yra Vandenio ženkle. Tie, kurių plaukai trapūs arba sausi, nori pagerinti kokybę ir lėtą augimą, turėtų pasidaryti šukuoseną mėnulio metu arba esant vėžiui, arba žuvims. Liūto mėnulis tinka plaukams dažyti ir puošti, o Šaulio mėnulis nėra palankus eksperimentams su plaukais, įskaitant kirpimą.

Tačiau siūloma nepamiršti sekti savo horoskopo rodmenų ir nepasikliauti tuo, kas išdėstyta aukščiau. Daugiau apie plaukų kirpimą pagal mėnulio fazes galite rasti Tv3.lt svetainėje.