8Filmai, Filmai 8 ir kitos nemokamų filmų svetainės

Pirmiausia norime pabrėžti, kad filmų žiūrėjimas internetu iš neautorizuotų platformų yra nelegalu, bet jeigu vis tiek norite susirasti svetainę, kurioje galite stebėti fimus ar serialus online, siųlome išbandyti keletą variantų. Šis straipsnis yra skirtas tam, kad jeigu vis tiek ieškosite nemokamo kino, nors tai nelegalu, nenuklystumėte į svetaines, kurios gali būti kenkėjiškos, įrašyti netinkamus slapukus ar panašiai.

8Filmai

Viena pagrindinių svetainių yra filmai 8 arba 8filmai, kurioje galite rasti didelį filmų ar serialų pasirinkimą. Jie dažniausiai išversti į Lietuvių kalbą.

Filmai.in

Kita populiari svetainė yra filmai.in dėja, čia reikės susimokėti papildomus pinigus. Ji įkurta ganėtinai senai, turi savo vertėjų komandą, kuri dažniausiai pateikia naujausius filmus ir serialus. Šioje svetainėje pirmiausia išvysite naujausius filmus.

Filmux.to

Dar viena labai populiari svetainėje, nors joje dažnai sureguoja antivirusinė programa dėl perteklinės reklamos ir galbūt kenkėjiškų išokančių langų. Patariame būti atsargiems.

Yra daugybe angliškų svetainių kuriuose galite žiūrėti filmus, tokios svetainės, kaip Solarmovies yra dažnai pasitaikančios internete.

Nusibodo iššokstančios reklamos ir nebenorite būti „piratais”? Rekomenduojame užsisakyti vienos populiariausių platformų prenumeratą „Amazon Priem”, kurioje galėsite matyti daug įvairiausių filmų ir naujausiai sukrutų serialų. DOVANOJAME Amazon prime už puse kainos.