siuntu sekimas

Siuntos sekimas

Siuntų sekimas yra technologija, leidžianti siuntėjams ir gavėjams stebėti savo siuntinius realiu laiku nuo išsiuntimo iki pristatymo. Šis procesas veikia naudojant unikalius sekimo numerius, kurie priskiriami kiekvienai siuntai. Kiekvieną kartą, kai siuntinys pasiekia logistikos mazgą, jo duomenys yra nuskenuojami ir atnaujinami sekimo sistemoje. Tai suteikia galimybę klientams sekti savo siuntas per internetines platformas arba mobiliąsias programėles, matyti jų buvimo vietą ir numatomą pristatymo laiką. Ši sistema padidina skaidrumą, sumažina prarastų siuntų riziką ir pagerina klientų aptarnavimo kokybę.

TEMO, Aliexpress siuntos dažniausiai atvykta į Omnivos paštomatą

Shein siuntos dažniausiai atvyksta į Itelia Smartpost paštomatus

Kitų šalių siuntos išskyrus Kiniją dažniausiai atvykta į Lietuvos pašto skyrius.

Omniva siuntos sekimas

Omnivos siuntos dažniausiai siunčiamos paštomatu, rečiau vežamos kurjerių siuntos. Norėdami sekti siuntą, Omnivos puslapyje įveskite siuntos numerį.

DPD siuntos sekimas

DPD siuntos garsėja savo kokybišku kurjerių pristatymu. Norėdami sekti siuntą, kuri atvyksta per DPD, DPD puslapyje įveskite siuntos numerį.

Lietuvos pašto, LP Express siuntos sekimas

Lietuvos paštas patogus siunčiant siuntas visame pasaulyje. Norėdami sekti siuntą, Lietuvos pašto puslapyje įveskite siuntos numerį.